Viešbutis

Rimuošės Dvaro viešbutis būtent Jums. Jei keliaujate verslo reikalais - tai ideali vieta pailsėti, prieš naujos dienos iššūkius. Jei viešnagės viešbūtyje tikslas laisvalaikis, užsisakykite kuo greičiau ir nepasigailėsite.

Rimuošės Dvaro viešbutis įsikūręs greta Šiaulių, netoli nuo Radviliškio. Rimuošės Dvaras - viešbutis, SPA, restoranas.  Pasirinkite Rimuošės Dvaro viešbutį ir mėgaukitės klientų vertinamais ir giriamais pusryčiais. Mėgaukitės kokybišku poilsiu už priimtiną kainą. Užsisakykite kambarį ir Jums laikas SPA zonoje su 20 metrų plaukimo baseinu ir pirtimi bus neribojamas.

Įsiregistravimas į viešbutį I-V 17-22val, VI-VII 15-22val. Norint įsiregistruoti kitu laiku, susisiekite

Dažnai taikome akcijas ir nuolaidas, tiksliausias kainas sužinokite:

Kambarių rezervacija +37062105577, info@rimuosesdvaras.lt, arba spauskite UŽSAKYTI

Rimuošės Dvaras išsiskiria iš kitų kaimo turizmo sodybų Šiaulių rajone tuo, jog turi tikrą viešbutį su motelio tipo kambariais. Kiekvienas kambarys yra erdvus, turi atskirą vonios kambarį, ypač dideles lovas. Dalis Rimuošės dvaro viešbučio kambarių turi terasas į vidinį kiemelį su tvenkinuku, kur šiltais vakarais malonu pasedėti prie vyno taurės ar arbatos puodelio.

Kitas Rimuošės Dvaro išskirtinumas, tas, kad mažai kaimo turizmo sodybų Lietuvoje gali vadintis ar pretenduoti į SPA viešbučio vardą. Rimuošės dvare įrengtas 20 metrų plaukimo baseinas, su masažiniu suolu baseine, pirtis, atliekame įvairiausiu masažus.

Rimuošės Dvaro viešbutis unikalus net visos Europos mastu, dalis viešbučio, SPA ir restorano yra po žeme. 

Esame įsikūrę geroje geografinėje padėtyje, viduryje Lietuvos tarp Šiaulių ir Radviliškio, netoli automagistralės A9. Nors esame šalia autostrados, bet dėl architektūrinių ir landšaftinių sprendimų autostrados garsas sumažinamas iki minimumo.

Rimuošės Dvaro viešbutyje yra keletas išskirtinių kambarių.

Šeimos kambariai – tai du kambariai atkirti lengva pertvara, keikvienas kambarys turi atskirą vonios kambarį, televizorių, įėjimą. Šeimyniniuose kambariuose yra viena karališko dydžio dvigulė lova ir dvi vienvietės lovos. Šie kambariai labai mėgstami šeimų poilsiui, geram laiko praleidimui SPA viešbutyje

VIP kambarys su sauna. Didelis miegamasis, karališko dydžio dvigulė lova, erdvus vonios kambarys ir privati sauna, mėgautis itin romantiškomis akimirkomis

Kamabrys su lauko džiakuzi. Šiame viešbučio numeryje yra du kambariai, miegamasis ir svetainė. Kambarys mėgstamas porų, ypač pažymint svarbesnes progas ar sukaktis. Taip pat šis numeris naudojamas ir didesnių kompanijų, nes lauko džiakuzi yra 7 vietų, o prie numerio didelė terasa su pavėsine.

Rimuošės Dvaro viešbutis yra draugiškas šunims. Už papildomą 10Eur mokestį priimame į spa viešbutį svečius su šunimis. Rimuošės dvarą supa dideli žalieji plotai, galima pasivaikščioti ar pabėgioti su šunimis ne tik viešbučio teritorijoje, bet ir aplinkinėse teritorijose.

Mėgstamiausi lankytini objektai netoli Rimuošės Dvaro - kryžių kalnas, šokolado muziejus, Chaimo Frenkelio vila, Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra