Vaikams

Kiekvienam vaikui gimimo diena yra ypatingas įvykis. Nepamirštama, nuoširdumu pripildyra šventė yra puiki proga pradžiuginti Jūsų vaiką, nustebinti jį ne tik dovanomis, bet padovanoti papildomą dėmesį, rūpestingumą ir meilę.

Jeigu Jūs norite, o mes neabejojame, jog taip ir yra, kad jubiliatas ir jo svečiai patirtų daugybę neišdildomų įspūdžių, smagiai ir turiningai praleistų laiką, siūlome rinktis „sportiško“ gimtadienio linksmybes ir pramogas.

Išskirtinis gimtadienis, kurio programa kupina pakilios nuotaikos, nesuvaidintų emocijų ir nuoširdaus vaikiško azarto yra nuostabus siurprizas mažiesiems komplekso svečiams. Pats žodis „sportiškas“ byloja, kad laukia judrus, dinamiškas, ir gal net aistringas renginys, bet tai šventinės varžybos, kur pergale džiaugiasi visi dalyvaujantys.

Programos (atsižvelgiant į oro sąlygas, šventė gali būti organizuojama tiek gryname ore, tiek komplekso patalpose) metu laukia:

  • žaismingos rungtys;
  • išradingi judrieji žaidimai;
  • pramogos baseine.

Po sportinės dalies mažuosius renginio dalyvius ir jų tėvelius kviečiame pasimėgauti šventiniais pietumis „Rimuošės dvaro“ restorane.

Kaina (1 asmeniui) – sutartinė

Trukmė – 1-2 val.

Dalyvių amžius – nuo 6 iki 16 metų

 

Maistas ir gėrimai iš „Rimuošės dvaro“ restorano meniu už papildomą mokestį.